درباره ما

 

مجموعه دانش آرتان سهند، یک مجموعه دانش بنیان است که در سال ۱۳۸۷ به صورت غیر رسمی با معرفی اولین سرویس آموزش انبوه (MOC – Massive Online Course)، در ایران تحت نام MatlabSite کار خود را به صورت غیر رسمی آغاز کرد. در سال ۱۳۹۱ به صورت رسمی فعالیت این مجموعه در قالب شرکت دانش آرتان سهند، آغاز شد. “آموزش دانش و دانش آموزش”، محور کار اصلی این شرکت را تشکیل می دهد. این شرکت در حال حاضر، با هدایت چندین پروژه موازی انبوه سازی آموزش، بزرگترین زیرساخت های فنی و اجرایی در این مسیر نو و دانش محور را ایجاد کرده است.

 

تاریخچه

گامهای نخست راه اندازی مجموعه در دی ماه سال ۱۳۸۷، توسط دو نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی داخل و خارج از کشور و در قالب پروژه متلب سایت برداشته شد. متلب سایت، در حال حاضر به عنوان بخش دانشگاهی مجموعه دانش آرتان سهند در زمینه های مرتبط با هوش مصنوعی فعالیت کرده و هدف خود را، ایجاد دسترسی آسان، همیشگی و همگانی به دانش آکادمیک و تخصصی قرار داده است. وبسایت متلب سایت سایت به نشانی www.MatlabSite.com، پس از مدت کوتاهی، در زمستان ۱۳۹۰، توانست عنوان بهترین پروژه آنلاین آموزشی ایران به انتخاب کاربران را در چهارمین جشنواره وب ایران کسب نماید.

 

همکاران

مجموعه دانش آرتان سهند، یک مجموعه با فضای کاری استارت آپی (Startup) می باشد. اعضای مجموعه با تکیه بر همین روحیه و در سایه فضای کاری خاص و منحصر به فرد آن، بزرگترین پروژه انبوه سازی آموزش عالی در ایران را در کنار چندین پروژه موازی دیگر، با تکیه بر مجموعه انسانی توانمند خود، به پیش می برند. در حال حاضر، تیم سهندار، متشکل از ۲۰ نفر است و به طور متوسط در هر دو ماه، دو نفر به تعداد اعضای این تیم توانمند، افزوده می شود.